Adventure

Näitan kõiki 6 tulemust

 • 2021 NC750X ABS / DCT ABS

  2021 NC750X ABS / DCT ABS

 • CRF1100L Africa Twin Adventure Sports 2020

  CRF1100L Africa Twin Adventure Sports 2020

  Africa Twin on teinud läbi arengu. Kergem, võimsam ja energilisem ning tipptehnoloogiast tulvil Africa Twin ja selle sõsarmudel Adventure Sports on läbinud põhjaliku uuenduskuuri, tänu millele on neil veelgi selgemalt äratuntav identiteet, et pakkuda mootorratturitele optimaalset varustust igasuguse tõelise seiklusega toimetulemiseks alates maastikurajast kuni läbi mandri kulgeva maratonini välja.

 • CB500X ABS

  CB500X ABS

  CRF1000L Africa Twini projekti alguses oli olemas üks mootorratas, mis suutis oma mitmekülgse kasutatavuse, tasakaalu ja kasutusmugavusega nii maanteel kui ka maastikul pidevalt üllatada – algne XRV750 Africa Twin. Sellest sai väärtuslik teetähis isegi võrdluses tänapäevase seiklusrataste müriaadiga. Praegu sama nime kandval masinal ei pruugi algse mudeliga olla kuigi palju ühist, kuid see on pärinud mudeli XRV750 Africa Twin suurepärase olemuse ja vaimsuse.

  Kategooria:
 • CROSSRUNNER ABS

  CROSSRUNNER ABS

  Uus Crossrunner VFR800X.
  Crossrunner esindab kahe kategooria tugevamaid külgi: püstise istumisasendiga naked-rataste paindlikkust ja reibast hoiakut ning adventure-ratta jõulist välimust. Kuid see pole veel kõik.
  Crossrunneril on 800 cm³ V4-mootor, mis pakub põnevat sõiduelamust, olgu tegu lühikese linnasõidu või pika välisreisiga.

  Kategooria:
 • CROSSTOURER C-ABS

  CROSSTOURER C-ABS

  Uus Crosstourer
  Crosstourer on valmis seiklusteks, omades suurepärast tasakaalu maantee ja maastikurataste omaduste vahel. Peaasjalikult maanteerattaks mõelduna ühendab see endas ühelt poolt sportlikele matkaratastele esitatavad kõrged standardid mootori jõudluse, haarduvuse, juhitavuse, stabiilsuse ja pidurite osas ja teiselt poolt maastiku-seiklustsikli vedrustuslahendused ja sõiduasendi.

  Kategooria:
 • 2021 X-ADV

  2021 X-ADV

  LOODUD AVASTUSRETKEDEKS

  Uuenduslik X-ADV ühendab seiklushimu mitmekülgsuse, tipptasemel tehniliste näitajate, praktilisuse ja mugavusega ning see on mõeldud nii linnas sõitmiseks kui ka nädalavahetusel lõõgastumiseks.

  Jõulise kujunduse ja seiklusliku vaimuga X-ADV on loonud endale ainulaadse koha mootorrataste hulgas alates selle saabumisest 2018. aastal. 2021. aastaks on X-ADV mudeli mootorit ja šassiid märgatavalt täiustatud ning see on saanud ka uue silmatorkavama välimuse ja tehnoloogia.

  Kategooria: