X-ADV

Loodud avastusretkedeks

Põnev uus crossover mootorratas Honda X-ADV ühendab SUV-stiili ja maastikurataste välimuse. Honda X-ADV sobib seiklusteotsijatele ja tagab jõudluse mis tahes paigas. See on  praktiline ja mugav masin nii linnasõiduks kui ka nädalalõputrippideks.
Püstine sõiduasend tagab hea nähtavuse ja pikem vedrustus saab hakkama ka kõige karmimal teekattel.
X-ADV mudelil on samuti praktiline 5 sammu kaupa reguleeritav tuuleklaas ja hoiukoht maastikusõidu kiivrile.”

Stiilne vastupidav kere ja tõstetud istumisasend annab Honda X-ADV mudelile maastikuratta välimuse ja valmisoleku. Masina karm välimus on ühitatud praktilisusega. Raami disain jätab istme alla  22 l hoiuruumi. X-ADV on varustatud ka 5 sammu kaupa reguleeritava tuuleklaasiga, kitsenevate otstega alumiiniumist juhtrauaga, Africa Twin käekaitsmetega, ralli-stiilis näidikuteploki ja keskel asuva alusega.  Smart Key süsteem tagab igapäevase mugavuse.

Pikem vedrustus ees ja taga summutab kõik löögid, seda toetavad ka vastupidavad 17-tolline esivelje ja 15-tolline tagavelje ning plokkmustriga rehvid. Kahed radiaalse asetusega nelja kolviga pidurisadulad tagavad tugeva pidurdusjõu koos ABS juhtimisega.

Honda kaksiksiduriga käigukast (DCT) on standardvarustus ja X-ADV jaoks on valikus D sõidurežiim madalama ülekandearvuga optimaalsemaks reageerimiseks ning 3 taset S-režiimis, mis võimaldavad sportlikumat sõitu. DCT-ga suurepäraselt sobiv X-ADV mudeli 745cc kahesilindriline mootor võimaldab suurt väändemomenti madalalt kuni keskmise kiiruseni, näidates suurepärast kiirendust väga madalatel pööretel. Kütusekulu on 27,9 km /l (WMTC režiim).Kirjeldus

LOODUD AVASTUSRETKEDEKS

Uuenduslik X-ADV ühendab seiklushimu mitmekülgsuse, tipptasemel tehniliste näitajate, praktilisuse ja mugavusega ning see on mõeldud nii linnas sõitmiseks kui ka nädalavahetusel lõõgastumiseks.

Jõulise kujunduse ja seiklusliku vaimuga X-ADV on loonud endale ainulaadse koha mootorrataste hulgas alates selle saabumisest 2018. aastal. 2021. aastaks on X-ADV mudeli mootorit ja šassiid märgatavalt täiustatud ning see on saanud ka uue silmatorkavama välimuse ja tehnoloogia.

Mitmed X-ADV mudeli uuendused on samad nagu mudelil NC750X, näiteks sportlikum sõit tänu võimsuse suurendamisele 3 kW võrra (kuni 43 kW-ni), optimeeritud ülekandearvud, uue kujundusega raam ja kaalu vähendamine 3 kg võrra, lisaks ka täiustatud tehnoloogia uute sõidurežiimide kujul, mis töötavad elektroonilise gaasi süsteemi Throttle by Wire abil, ning topeltsiduriga käigukasti ja veojõukontrolli Honda Selectable Torque Control seadistuste täiustused.

Värskendatud disain loob veelgi jõulisema üldilme koos uute iseloomulike topelt-LED-päevatuledega; praktilisust suurendavad uue tuuleklaasi pakutav suurem ilmastikukaitse, uus 1,2-liitrine kindalaegas ja suurem (22-liitrine) istmealune panipaik, kust leiab nüüd USB-laadimispordi.

X-ADV põhivarustusse kuulub ka uus Honda nutitelefoni hääljuhtimissüsteem. Tehnoloogia, mida võis esimest korda näha uuel Forza 750-l, võimaldab sõitjatel spetsiaalse rakenduse abil kasutada oma nutitelefoni oluliste funktsioonide, sh kõnede, navigatsioonisüsteemi, muusika ja sõnumiedastuse juhtimiseks juhtraual olevaid lüliteid ja (peakomplekti kaudu) häälkäsklusi. Kogu teave kuvatakse uuele 5-tollisele TFT-ekraanile.

2021. aastal on saadaval ka 35 kW variant A2 kategooria juhiloa omanikele.

Failinimi Tüüp Maht
23YM Adventure Catgory Brochure application/pdf 4 MB
23YM Scooter Catgory Brochure application/pdf 5 MB

Lisavarustus

X-ADV lisavarustus

Tehnilised andmed

2021 X-ADV
Mootor
Tüüp Vedelikjahutusega, 4-takti, 8-klappi, SOHC, rida-2
Kubatuur (cm3) 745cm3
Läbimõõt x Käik (mm) 77 x 80mm
Surveaste 10.7: 1
Võimsus kW / pmin 43,1kW/6,750min-1 (95/1/EC)
Max väändemoment Nm/pmin 69Nm/4,750min-1 (95/1/EC)
Toitesüsteem Sissepritse
Käivitus Elektristarter
Jõuülekanne
Käigukast 6-käiku elekrooniliselt
Peaülekanne O-rõngastega kett
Mõõdud (LxWxH)
Pikkus (mm) 2215mm
Laius (mm) 940mm
Kõrgus (mm) 1370mm
Teljevahe (mm) 1590mm
Sadula kõrgus (mm) 820mm
Kliirens (mm) 165mm
Kütusepaagi maht (l) 13,2L
CO2 heitkogused (g/km) 85
Kütusekulu (l/100km) 3,6
Rehvid
Ees 120/70-R17M/C
Taga 160/60-R15M/C
Raam
Järeljooksu nurk 27°
Järeljooks 104mm
Tühikaal 236kg
Pöörderaadius 2,8m

Hinnakiri

Võimsus kW / pmin
Maksumus*

EUR sis. km 22%
2021 X-ADV 43,1kW/6,750min-1 (95/1/EC) 13 613,00