Super sport

Näitan kõiki 3 tulemust

 • CBR1000RR Fireblade

  CBR1000RR Fireblade

  CBR1000RR Fireblade liitub kolmanda ja viimase Fireblade’ina versioonidele SP ja SP2, et tähistada 25 aasta möödumist ajast, mil see kuulus masin muutis supersportmudelite segmendi reegleid. Sellega on jätkatud järeleandmatut pühendumist juhitavusele ja sportlikkusele mantra „Täielik kontroll” järgi ning 90% põhikomponentidest on uuendusmeelse pilguga üle vaadatud, et saavutada 16 kg kergem kaal, mis on nüüd klassi parim – 195 kg. Koos 8 kW suurema võimsusega kõrgetel pööretel parandab see uue Fireblade’i võimsuse ja kaalu suhet 14%, mis on seninägematu.

  Kategooria:
 • CBR500R ABS 2019

  CBR500R ABS 2019

  – Uuel CBR500R mudelil on madal astmeline, ka reisijale ohtralt ruumi pakkuv sadul, mis sobib ideaalselt sõitmiseks nii linnaliikluses kui ka käänulistel mägiteedel. Sadul on töötatud välja nii, et see sobiks hästi väga erineva kehaehitusega ratturitele.
  – Tagaistuja käepidemed, mis on tugeva konstruktsiooniga, võimaldavad reisijal end tõhusalt kinni hoida, olles samas heaks kinnituspunktiks väiksemamõõduliste esemete kinnitamiseks.
  – Kaasaegne raam, millega on ühildatud Honda Pro-Link 9-astmelise jäikuse eelseadistusega ja 104mm käiguga tagavedrustus, võimaldab mugava kulgemise üle väiksemate ebatasasuste, amortiseerides samas tõhusalt suuremaid ebatasasusi, mis tõstab sõidumugavust ja parandab juhitavust.
  – CBR500R mudeli toekad ent stiilsed valuveljed on hõlpsalt puhastatavad, näevad head välja ja on CBR500R mudelit silmas pidades täiesti iseenesestmõistetavateks elementideks.
  – Eesmine 320mm lainelist tüüpi piduriketas ja 240mm tagumine piduriketas tagavad võimsa pidurdusjõu.
  – CBR500R mudeli ABS-süsteem reguleerib pidureid nii, et pidurdamine oleks olenemata olukorrast ideaalselt ühtlane ja ettearvatav.

  Kategooria:
 • CBR650R ABS 2019

  CBR650R ABS 2019

  Neile motosõpradele, kes on 125-stest välja kasvanud või omavad A2 kategooria juhtimisõigust, on täiskatetega kahesilindriline CBR500R mudel heaks võimaluseks tunnetuse saamiseks suurest sportrattast. Samas ei jäta see tsikkel külmaks ka kogenud motosõpru, kes otsivad alternatiivi suurematele sportlikele tsiklitele.

  Kategooria: