Super sport

Näitan kõiki 4 tulemust

 • CBR1000RR Fireblade

  CBR1000RR Fireblade

  CBR1000RR Fireblade liitub kolmanda ja viimase Fireblade’ina versioonidele SP ja SP2, et tähistada 25 aasta möödumist ajast, mil see kuulus masin muutis supersportmudelite segmendi reegleid. Sellega on jätkatud järeleandmatut pühendumist juhitavusele ja sportlikkusele mantra „Täielik kontroll” järgi ning 90% põhikomponentidest on uuendusmeelse pilguga üle vaadatud, et saavutada 16 kg kergem kaal, mis on nüüd klassi parim – 195 kg. Koos 8 kW suurema võimsusega kõrgetel pööretel parandab see uue Fireblade’i võimsuse ja kaalu suhet 14%, mis on seninägematu.

  Kategooria:
 • CBR650F ABS

  CBR650F ABS

  PISUT SPORTLIKKUST IGASSE PÄEVA.

  Mitte miski ei ole võrreldav emotsioonidega, mis kaasnevad nädalalõpu lõbusõiduga ühe sportliku karakteriga tsiklil kurvilistel teedel. Miks mitte kogeda seda tunnet iga päev linnatänavatel liigeldes? Täiesti uue CBR650F mudeliga on see igatahes võimalik.

  Kategooria:
 • CBR600RR C-ABS

  CBR600RR C-ABS

  Honda CBR600RR mudelit on pikka aega peetud maailma kõigi aegade parimaks universaalseks sportrattaks kuuesajaste klassis. Selle nii võistlusrajal kui ka väljaspool võistlusrada võitjaomadustega mootorratta juures on leitud täiuslik tasakaal kõrgetel pööretel saavutatava võimsuse, täpse juhitavuse, kerge kaalu ja kompaktsuse vahel.

  Kategooria:
 • CBR500R ABS

  CBR500R ABS

  Neile motosõpradele, kes on 125-stest välja kasvanud või omavad A2 kategooria juhtimisõigust, on täiskatetega kahesilindriline CBR500R mudel heaks võimaluseks tunnetuse saamiseks suurest sportrattast. Samas ei jäta see tsikkel külmaks ka kogenud motosõpru, kes otsivad alternatiivi suurematele sportlikele tsiklitele.

  Kategooria: