Super sport

Näitan kõiki 3 tulemust

 • CBR1000RR-R Fireblade 2020

  CBR1000RR-R Fireblade 2020

  CBR1000RR-R Fireblade ja CBR1000RR-R Fireblade SP

  28 aasta vältel on sõnaühend ‘Honda Fireblade’ olnud sünonüümiks perfektsele juhitavusele, tasakaalule ning puhtale sõidumõnule. Aastal 2020 alustab Honda uue peatükiga Fireblade’i mainekas ajaloos, milleks on ‘’ Born to Race’’ ratas. Tugevalt inspireerituna mudelist RC213V MotoGP ja selle tänavalegaalsest versioonist RC213V-S, on uue, 2020. aasta mudeli CBR1000RR-R Fireblade jõuallikaks Honda seni kõige võimsam neljasilindriline ridamootor.

  Kategooria:
 • CBR650R ABS

  CBR650R ABS

  Neile motosõpradele, kes on 125-stest välja kasvanud või omavad A2 kategooria juhtimisõigust, on täiskatetega kahesilindriline CBR500R mudel heaks võimaluseks tunnetuse saamiseks suurest sportrattast. Samas ei jäta see tsikkel külmaks ka kogenud motosõpru, kes otsivad alternatiivi suurematele sportlikele tsiklitele.

  Kategooria:
 • CBR500R ABS

  CBR500R ABS

  – Uuel CBR500R mudelil on madal astmeline, ka reisijale ohtralt ruumi pakkuv sadul, mis sobib ideaalselt sõitmiseks nii linnaliikluses kui ka käänulistel mägiteedel. Sadul on töötatud välja nii, et see sobiks hästi väga erineva kehaehitusega ratturitele.
  – Tagaistuja käepidemed, mis on tugeva konstruktsiooniga, võimaldavad reisijal end tõhusalt kinni hoida, olles samas heaks kinnituspunktiks väiksemamõõduliste esemete kinnitamiseks.
  – Kaasaegne raam, millega on ühildatud Honda Pro-Link 9-astmelise jäikuse eelseadistusega ja 104mm käiguga tagavedrustus, võimaldab mugava kulgemise üle väiksemate ebatasasuste, amortiseerides samas tõhusalt suuremaid ebatasasusi, mis tõstab sõidumugavust ja parandab juhitavust.
  – CBR500R mudeli toekad ent stiilsed valuveljed on hõlpsalt puhastatavad, näevad head välja ja on CBR500R mudelit silmas pidades täiesti iseenesestmõistetavateks elementideks.
  – Eesmine 320mm lainelist tüüpi piduriketas ja 240mm tagumine piduriketas tagavad võimsa pidurdusjõu.
  – CBR500R mudeli ABS-süsteem reguleerib pidureid nii, et pidurdamine oleks olenemata olukorrast ideaalselt ühtlane ja ettearvatav.

  Kategooria: