Võsalõikurid

Näitan kõiki 3 tulemust

 • UMK450 XE

  UMK450 XE

  Vibratsioonivastase topeltkäepidemega võsalõikur, kiirelt laaditav Tap & Go nööripea, EXTRA mugavusrihm ja kaks kinnitusvõimalust.

 • UMR 435 T

  UMR 435 T

  Seljas kantav trimmer

  Loodud optimaalset manööverdatavust ja mugavust silmas pidades
  See seljas kantav trimmer on loodud selleks, et pakkuda häid tulemusi kommertskeskkonnas, kus peab saama lõikepeaga võimalikult hästi manööverdada. Mootori kaal on ühtlaselt jaotatud Teie vöökohale ja õlgadele, nii et saate juba esimestel kasutusminutitel kiiresti aru, kui mugav see on. Painduva varre otsas oleva lõikepeaga saab lihtsalt korda teha järske kallakuid, parkmetsi, viinamarjaistandusi, parke ja võsasid. Seljas kantavat trimmerit on sama lihtne kasutada ka piiratud aiaaladel.

  Vibratsiooni summutav raam
  Vedrusummutiga (kummist summutiga võrreldes pikem eluiga) raam on loodud spetsiaalselt selleks, et summutada mootori tekitatavat vibratsiooni. Kasutajad hindavad kindlasti meie põhjalikku tööd: arvutisimulatsioone ja pikki tunde kestnud testniitmisi.

  35 cm3 mootor (7000 pöörde juures 1,0 kW)
  Viiest punktist reguleeritavad mugavad rihmad
  Tap & Go nailonjõhvi pea, lisaks rohkem jõhvi mahutav pea
  Kaks ühes: jõhvikaitse ja 3 hambaga tera
  Metallist pika elueaga nailonjõhvi lõikur
  Vastupidavad kinnituspoldid

  Kategooria:
 • UMK 435 UE

  UMK 435 UE

  Topeltkäepidemega trimmerid

  Mugavad ja vahetatavad
  Kuidas muuta Honda trimmerid lihtsamini kasutatavaks ja ohutumaks kui kunagi varem? Vastus: tuleb inspiratsiooni koguda Honda mootorratastest ning luua kasutajasõbralik lai käepide, millest oleks parem kinni hoida ja millega oleks rasketes tingimustes töötades trimmerit kergem juhtida. Meie tõestatud 4-taktilise mootoriga mitmekülgsetel trimmeritel on ka kasutusmugavust lisavad hea kvaliteediga rihmad, et pikka aega töötades masina raskust paremini kanda. Jääte kindlasti rahule lihtsa käepideme reguleerimissüsteemiga, millega saate paika seada just endale sobiva tasakaalu. Sel trimmeril on mugavad, viiest punktist reguleeritavad topeltõlarihmad ning kahest materjalist käepidemed, et käsitsemisel ei peaks kasutama nii palju jõudu.

  35 cm3 mootor (7000 pöörde juures 1,0 kW)
  Mugavad rihmad
  Tap & Go nailonjõhvi pea
  3 hambaga tera

  Saadaval olev lisavarustus:
  4 hambaga tera
  Saetera

  Kategooria: