Hooldus ja remont

Honda Centeri servises töötavad spetsiaalse koolituse saanud mehhaanikud kes on omakorda karastunud ka võidusõidu tingimustes. Honda Center servises on meil ligipääs kõikidele Honda koolitus ja järelservise programmidele. Kiiresti on kättesaadavad joonised ja originaal varuosad, mis tagavad korrektse hoolduse ning seadmete töö.

Hoolduspakett sisaldab : Õlivahetus, õlifilter ja seib, veoketi pesu ja määrimine, diferentsiaalõli vahetus, mutrite ja poltide kontroll, pidurite kontroll, jahutusvedeliku kontroll, aku kontroll ja laadimine ja rehvirõhkude seadistamine ning mootorratta pesu.

Soovitame alati Honda klientidel tulla hooldustöid teostama Honda esindusse, et saaksime tagada mootorratta korrapärase töö ning kontrollida, kas esineb tehasepoolseid teateid konkreetsele mudelile. Aega-ajalt võib esineda Honda tehasepoolseid tagasikutseid, mille kohta on info kättesaadav vaid esindusele.

Hooldustöö tunnihind on 59 eur tund (sisaldab KM)

Hooldustöid teostame ka kõigile teistele mootorratta markidele!

NB! Peale hooldustööde teostamist ja kliendile teatamist hoiustame ratast tasuta kolm ööpäeva. Alates neljandast päevast lisandub arvele 15€/päev.

 

UUS TEENUS!

Rendi endale mootorratas/roller selleks ajaks, kui sinu enda ratas on meie juures hoolduses!

Rendiperiood kuni 4 tundi või kuni 150km.

Renditasu 59€  ( vajab broneeringut )


info +(372) 5697 7978             

Sõidukite müük +(372) 53639407