Naked

Näitan kõiki 8 tulemust

 • CB1000R ABS 2018

  CB1000R ABS 2018

  TEISTMOODI ELAJAS.

  Uhiuus Honda CB1000R on Neo Sports Café sarja põhimudel. Inspiratsiooni on saadud Sport Naked streetfighteri ja retro café võidusõitjate ühekssulatamisest ning tegemist on Honda legendiga, mis on ümber kujunenud ja taassündinud nüüdisaega.

  Kategooria:
 • CB1100RS

  CB1100RS

  Võimsus traditsioonilises vormis
  Honda CB1100 on kaasaegsesse maailma loodud mootorratas, unustamata sealjuures mootorrataste kuldajastu klassikalisi väärtusi. Selle tsikli neljataktiline neljasilindriline mootor on enam kui viiekümne aastase kogemuse vili ning on ideaalseks ühendavaks elemendiks selle mootorratta suutlikkuse ja funktsionaalsuse ning aegumatu disaini vahel. Kõik selle mootorratta juures, alates usaldusväärsest mootorist kuni tsikli isikupärase kroomviimistluseni, teeb sellest CB1100 mudelist mootorratta, mida te olete alati ihaldanud.

  Kategooria:
 • NC750S ABS / DCT ABS

  NC750S ABS / DCT ABS

  Honda kasutajasõbralik igapäevaratas NC750S saab EURO 4 nõuetele vastavuse ja personaliseeritud värvivalikuga LCD-näidikud, lisaks kaks eriväljaande kahetoonilist värvikujundust koos LED-tuledega. Kaksiksiduriga ülekandega masin saab 3-astmelise spordirežiimi ja uued tarkvara värskendused nii manuaal- kui ka automaatkäiguvahetuse režiimis. Lühike, viisnurkse kujuga väljalaskesüsteemi summuti lisab masinale sügavamat tämbrit.

  Kategooria:
 • CB500F ABS

  CB500F ABS

  35kW A2 litsentsisõbralik CB500F tänavasõiduratas saab 2016. aastaks karmid uuendused, mis annavad rattale lihtsama ja samas teravama välimuse. Uuenduste hulgas on suurem kütusepaak, LED-valgustid, eelpingestatud vedruga reguleeritavad esikahvlid, uus kerge heitgaasitoru ja reguleeritav piduriheebel. Kuus erksat värvivõimalust rõhutavad ratta uusi agressiivseid nurki.

  Kategooria:
 • CB300R ABS

  CB300R ABS

  AINULT LIHA JA LUU

  Öeldakse, et vähem on rohkem. Kuskil ei ole see nii tõene kui uhiuue Honda CB300R mudeli puhul – Neo Sports Café mudelisarjast. Saavutades kaaluks vaid 143,5 kg kõikide vedelikega, teeb see vabalt pöörlev 286-kuubikuline vedelikjahutusega ühesilindriline mootor linnatänavatel endast võimsamatelegi tublisti silmad ette.
  41 mm ümberpööratud hark ning radiaal esipidurid ja rehvid õhkavad Sport Naked stiili, samas kui LCD-näidikuplokk ja täis-LED tuled tagavad algusest peale täieliku nähtavuse. CB300R võib oma kurvika katte alla peidetud 10-liitrise kütusepaagiga tankimata üle 300 km maha sõita.

  Kategooria:
 • CB125R ABS

  CB125R ABS

  VABADUS OOTAB

  Kergekaaluline. Kompaktne. Vilgas. Uhiuus Honda CB125R on täiuslik ratas neile, kes tunnevad esimest korda tungi minna linna peale lõõgastuma. Sel on ühine disainivaim uhiuue Neo Sports Café mudelisarjaga ning tulvil äkilist Sport Naked stiili. CB125R on kõigest 125,8 kg kaalu juures äärmiselt kergesti juhitav masin.
  Varustuses on 41 mm ümberpööratud esihark, kerealune summuti ning radiaal esipidurid ja rehvid. Samuti ka moodne LCD-näidikuplokk, mis annab sulle sõidu ajal teavet, ning täis-LED tuled, mis valgustavad ettejäävat teed.
  Ja kui su ees on vaba maantee, suudab 10,1-liitrine kütusepaak läbida üle 480 km enne järgmist bensiinijaama peatust.

  Kategooria:
 • CB125F CBS

  CB125F CBS

  Honda hämmastavalt mitmekülgsed Naked masinad on ülipopulaarsed liiklejate seas, kes naudivad nende teravat välimust, sportlikke töönäitajaid ja nobedat manööverdamisvõimet linnaliikluses. CB125F on kõigi nende parimate tunnuste silmapaistev kombinatsioon. Selle sissepritsemootor projekteeriti suurema võimsuse ja pöördemomendi saavutamiseks, et tekitada meeldiva sõidu tunnet, mis on nii rahuldustpakkuv, kui kindlusttekitav. Selle kütusesäästlikkusel ei ole võistlejaid ning koos minimaalse hooldusega muudab see masina käituskulud uskumatult väikeseks. Masina käitamine avaldab minimaalset keskkonnamõju ning mahub hõlpsasti EURO-3 heitgaasinormide piiridesse. Kere on kerge, laitmatult reageeriv ning mõnus linnas tuuritamiseks. Suur ja võimas eesmine ketaspidur tagab veenva ning taaskord kindlusttekitava peatumisvõimsuse, mis lisab turva- ja stabiilsustunnet veelgi. Ka masina kujundus eristab teda teistest omataolistest hästi. Oma sportliku, sireda, kaasaegse ja äratuntavalt euroopaliku disainiga on see masin stiilne ja omas klassis selgelt eristuva iseloomuga. Mugav ja praktiline isegi kahekesi sõitmiseks, kätkeb see masin endas ülimat ehituskvaliteeti ning suurt hulka kujundus- ja mugavuselemente, mis muudavad selle omamise pikaks ajaks nauditavaks ja uhkustäratavaks.

  Kategooria:
 • CB650R ABS 2019

  CB650R ABS 2019

  Neile motosõpradele, kes on 125-stest välja kasvanud või omavad A2 kategooria juhtimisõigust, on täiskatetega kahesilindriline CBR500R mudel heaks võimaluseks tunnetuse saamiseks suurest sportrattast. Samas ei jäta see tsikkel külmaks ka kogenud motosõpru, kes otsivad alternatiivi suurematele sportlikele tsiklitele.

  Kategooriad: , ,