Touring

Näitan kõiki 2 tulemust

 • GL1800 Gold Wing Tour

  GL1800 Gold Wing Tour

  Honda võrreldamatu matkamootorratas on legendaarse Gold Wing’i viimase evolutsiooni käigus saanud veelgi mitmekülgsemaks, seda mitte ainult seoses uute jõudluspiirangute edasinihutamisega matkarataste puhul, vaid tänu kogu matkamootorratta kontseptsiooni ümber loomisele. 2018. a Honda Gold Wing on ehituselt kompaktsem, kergem ja tehnoloogiliselt arenenum kui ükski varasem mudel, nõnda juhatab see sisse uue sõiduajastu koos pika nimekirjaga silmapaistvatest uuendustest, mis on mõeldud mugavuse ja soorituse parandamiseks nii juhi kui kaassõitja jaoks. Järgmine suurepärane seiklus algab siit.
  Sama mootori ja kerega on uus Gold Wing saadaval nii põhimudelina GL1800 Gold Wing kui ka ‘Tour’-variandina koos pealiskohvriga, mis pakub ka topeltsiduriga automaatkäigukasti ja turvapadjaga varustatud versiooni. Olenevalt variandist võib ratas olla eelmise mudeliga võrreldes kuni 48 kg kergem.

  Kategooria:
 • VFR800F C-ABS

  VFR800F C-ABS

  Elu on täis hetki. Nagu näiteks need meeldejäävad momendid, mis sööbivad mällu, kui olete väljumas pikast kurvist või sõites käänulistel teedel, kus kurvid ei paistagi kunagi otsa lõppevat. Ja siis kõik need inimesed, keda oma käikudel kohtate. Oma uue, kergema korpusega, samas  madalatel ja keskmistel pööretel suurema väändega, täiustatud V4 mootoriga ja väljapeetud, aerodünaamilise disainiga muudab VFR800F kõik need hetked käegakatsutavamaks kui kunagi varem.

  Kategooria: