Cross

Näitan kõiki 6 tulemust

 • CRF450R

  CRF450R

  Honda CRF 450R

  Rattad on kohal.

  CRF450R on täiesti uus, välja arvatud rattad ja mootor. Põhjaliku värskenduse aluseks on Tim Gajseri ja HRC 2019. aasta meistrivõistlused võitnud CRF450RW töömasina arendamisel saadud oskusteave. Uus raam ja kiik ning muudatused geomeetrias ja vedrustuses teevad masina kergemaks ning parandavad märkimisväärselt kurvide võtmist. Mootoril on täiustatud sisse- ja väljalaset, lisatud on uus dekompressioonisüsteem ja ühetoruline summuti, et muuta madalatel ja keskmistel pööretel sõitmine võimsamaks ja sujuvamaks. Suurem hüdrauliline sidur tagab kergema vajutamise korral suurema kontrolli. Kompaktsemad plastosad ja väiksem iste suurendavad liikumisvabadust.

  Kategooria:
 • CRF50F

  CRF50F

  Parim algajaile.
  Kõige kauem turul püsinud Honda maastikuratas CRF50F on kõige ehtsam minimootorratas ja on seepärast eelistatuim algajaile mõeldud sõiduvahend maailmas. Selle pööratud hark, 49 cm3 neljataktiline mootor ja kergesti käsitsetav kolmekäiguline automaatsiduriga käigukast teevad CRF50F-ist nauditava sõiduvahendi. Tugev ja vastupidav, jõulise kujundusega ja väikese, 550 mm sadulakõrgusega CRF on valmistatud spetsiaalselt selleks, et ka pere pisimad motospordihuvilised saaksid endale Honda sõidunaudingut lubada.

  Kategooria:
 • CRF110F

  CRF110F

  Suurepärane valik maastikusõidu hindajatele.
  Uus CRF110F võtab üle väga tuntuks saanud CRF70F auväärse koha Honda küll pisemate kuid seda vahvamate off-road tsiklite peres.

  CRF110F sadul on viidud madalamale, ratta mõõdud on kompaktsed ja tsikli neljakäiguline ülekandesüsteem koos automaatse siduriga on väärilised CRF70F koha ülevõtmiseks. Uus 110-kuubikuline jõuallikas on seadistatud nii, et see vastaks ka nende ratturite nõudmistele, kellel veel kogemust napib, samas kui uus gaasipiiraja süsteem võimaldab täiendavaid seadistusvõimalusi, et vastata erinevate juhtide ootustele.Ühtlasi sai CRF110F uue käepärase elektrilise starteri. Lisame siia juurde veel uue ja vinge CFR450R juurest tuttava võistlusratta stiili ja nii ongi meil valmis uus, suurepärane täiendus Honda pisemate mudatsiklite perre.

  Kategooria:
 • CRF125FB

  CRF125FB

  Noorte motohuviliste jaoks on uus CRF125F ideaalseks platvormiks teel motomaailma. See tsikkel võimaldab kiirelt omandada vajalikke oskusi ja sõidukogemusi, mis kuluvad täiskasvanu eas marjaks ära nii võistlustingimustes kui ka avatud liikluses.

  Kategooria:
 • CRF150RB

  CRF150RB

  Pöördeline CRF150R ja suurte ratastega CRF150RB on maailma esimesed kõrgete tehniliste näitajatega neljataktilised minikrossirattad. Neil on võimas ja erksalt reageeriv Unicam mootor, võidusõiduks valmis vedrustus ja krossiraja tarvis konstrueeritud šassii; kõik see annab rattale ennenägematud tööparameetrid, mis on võitnud tähelepanu, kiitust, aga ka võidusõite erinevates maailma paikades. CRF150R, mis alati oma klassi sõidukitest esimesena esimesse kurvi jõuab, pakub noortele innukatele krossisõitjatele just seda, mida nad vajavad kasvamaks kogenud krossisõitjateks ja võitlemaks teistega kuldmedali eest.

  Kategooria:
 • CRF250R

  CRF250R

  FROM HOLESHOT TO PODIUM

  MX2 klass on pidev mees-mehe vastu võitlus. Ja Honda CRF250R on osutunud võitluses vääriliseks relvaks. See on arenenud järk-järgult platvormiks, millel nii MX amatöörharrastaja kui ka profisõitja saavad iga ringi igast meetrist võtta maksimumi.

  Kategooria: