CBR1000RR-R Fireblade SP 30. aastapäeva erimudel ja uus ADV350 on Honda 2021. aasta EICMA motomessi mudelivaliku staarid

• Uus CBR1000RR-R Fireblade, Fireblade SP ja Fireblade SP 30. aastapäeva erimudel tähistavad kolme aastakümmet pidevaid katsumusi
• Uhiuus ADV350 keskmise suurusega roller ühendab endas tugeva X-ADV stiilis kujunduse ja esmaklassilise varustuse
• Oma messidebüüti tegev NT1100 pakub mugavust, praktilisust ja ülimalt nauditavaid sõiduomadusi pikamaasõidul
• Kinnitust leidis Horneti naasmine. 3D-projektsiooni kaardistamine aitab klientidel põgusalt näha, mis suunas kontseptsioon liigub
• Mudelite SH125i, X-ADV, Forza 125, Forza 350, CB650R, CBR650R, CMX500 Rebel, CMX1100 Rebel, Gold Wing ja Gold Wing ‘Tour’ uute värvitoonide esitlus EICMA motomessil

Pärast sel aastal juba avalikustatud oluliste mudelite pikka rivi, kuhu kuuluvad Super Cub, Monkey, CB500F, CB500X, CBR500R ja NT1100, avaldas Honda täna Milanos kogu oma 2022. aasta Euroopa mootorrataste mudelivaliku. Valikusse kuuluvad ülisportliku lipulaeva ainulaadne erimudel, uhiuus seiklusroller ning palju värvitoone ja graafikat kogu mudelivalikus.

CBR1000RR-R Fireblade, Fireblade SP ja Fireblade SP 30. aastapäeva erimudel
Honda EICMA motomessi mudelivaliku staarideks on uued CBR1000RR-R Fireblade, Fireblade SP ja Fireblade SP 30. aastapäeva erimudel.
Tähistamaks algupärast murrangulist Fireblade’i ja 30 aastat pidevaid katsumusi alates 1992. aasta pöördelise mudeli turuletulekust, on 2022. aastal saadaval Fireblade SP 30. aastapäeva rabav erimudel. Selle kolmetooniline värviskeem jääb originaalile truuks ning 2020. aasta mudeli ülimoodne triipude paigutus on ühendatud 1992. aasta masina pintslitõmbestiilis elementidega
Fireblade SP on saadaval kahes standardvärvivalikus – Grand Prix Red ja Matte Pearl Morion Black –, mille mõlema juurde kuuluvad nüüd kuldsed veljed. Fireblade’il endal on aga uuendatud Grand Prix Redi värviskeem koos silmapaistvate valgete numbritahvlitega esivoolundil.
Muudatused on põhjalikumad kui vaid välimus: tehti ka 160 kW neljasilindrilise ridamootori tehnilisi muudatusi, mis keskenduvad kurvi keskel kiirenduse ja juhitavuse parandamisele. Ka peaülekande hammasratast suurendati kolme hamba võrra 43 hambani. Nii parandatakse kiirendust iga ülekandearvu kaudu. Valitava veojõu kontrollsüsteemi Honda Selectable Torque Control (HSTC) on optimeeritud tagarehvi haarduvuse paremaks juhtimiseks HRC sõitjate panuse abil ning gaasitunnetust on veelgi täiustatud.
Fireblade’i Nissini esipidurisadulate kolbide uus materjal ja pinnaviimistlus suurendavad pidurdustõhusust ja parandavad püsivust võidusõidutingimustes. Fireblade SP Öhlins Smart Electronic Control (SE-C) ja Brembo varustus pakuvad jätkuvalt parimat vedrustust ja pidurdamist koos äsja optimeeritud kiirkäiguvahetiga.

ADV350
2021. aastal Euroopas enim müüdud Honda mootorratta X-ADV edu puhul on nüüd näha Honda tulevikku vaatavat käsitust keskmise suurusega rollerite turul. Uus ADV350, mis on valmistatud Honda Atessa tehases Itaalias, ühendab esmaklassilise rolleri viimistletud oleku võimega tulla toime kõige karmimatel teekatetel ning sel on vastupidav seiklusteks mõeldud kujundus.
Peale ainulaadse välimuse iseloomustab seda optimaalne praktilisus ja rikkalik varustus. Istmealusesse panipaika mahub kaks kogu nägu katvat kiivrit, kindalaekas on USB-laadija ning mugavust lisab nutika võtme kasutus. Tuuleklaasi kõrgust saab reguleerida ning LCD-näidikupaneeli on integreeritud ka Honda nutitelefoni hääljuhtimissüsteem. Honda Selectable Torque Control (HSTC) kuulub standardvarustusse.
ADV350 330 cm3 täiustatud Smart Power+ (eSP+) SOHC neljaklapiline mootor arendab tippvõimsust 21,5 kW ja pöördemomenti 31,5 Nm. Raamil on mootorrattastiilis USD kahvlid, terasest toruraam, eraldi mahutiga tagaamordid ning suur kliirens. Kergel 15-tollisel esirattal ja 14-tollisel tagarattal on plokkmustriga tihtrehvid.
ADV350 on saadaval värvitoonides Spangle Silver Metallic, Mat Carbonium Gray Metallic ja Mat Carnelian Red Metallic.

NT1100
2021. aasta oktoobris avalikustatud NT1100 juhatab sisse Honda uue matkamootorrataste (Touring) ajastu. Kui aluseks on võetud CRF1100L Africa Twini süda,  on kaasahaarav juhitavus ja karakteristlik mootorijõudlus tagatud. NT1100 on rajatud platvormile, mis pakub silmapaistvat mugavust ja ilmastikukaitset. See on ühtmoodi valmis nii pikemaks kahekesi kõrvuti reisimiseks kui ka argipäevasteks pendelsõitudeks..
Praktilisuse tagavad standardvarustusse kuuluvad küllaltki suured integreeritud sadulakotid, soojendusega käepidemed, keskjalg, kiirushoidik ning USB- ja lisavarustuse laadimispistikupesad. Valgusallikateks on täis-LED-tuled koos päevatuledega, mis parandavad nähtavust, ning ise väljalülituvad suunatuled ja hädapidurdustuled. Tuuleklaasi kõrgust saab viies suunas reguleerida ning mootorratturit kaitsevad ka ülemised ja alumised tuulesuunajad koos suure voolundiga. 6,5-tolline TFT-puuteekraan pakub täisvärvilisi ja kohandatavaid kuvasid ning Apple CarPlay® ja Android Auto® ühenduvust. 820 mm istmekõrgus on väga mugav ning ühe paagitäiega saab sõita umbes 400 km. Voolujooneline ja peen kujundus, mille võtmesõnad on „ennetav mugavus“, tagab tõhusa aerodünaamika reisimiseks kohandatud sõiduasendiga.
NT1100 terasest pooltopelt-toruraamil on lühike teljevahe, 17-tollised veljed ja terav rooligeomeetria. Esmaklassiline vedrustus koosneb 43 mm Showa padruni tüüpi pööratud esiharkidest ja tagumisest ühetorulisest amortisaatorist. 310 mm esipidurikettad on ühendatud neljakolviliste radiaalpaigaldusega pidurisadulatega. Sisse- ja väljalaskesüsteem on häälestatud ülisujuvaks kiirendamiseks ja mõnusaks heliks madalatel pööretel. Suurima võimsuse ja pöördemomendi näitajad on vastavalt 74 kW ja 104 Nm. Elektroonikapaketti kuuluvad kolm vaikesõidurežiimi ja kolmeastmeline Honda Selectable Torque Control (HSTC). Honda ainulaadne topeltsiduriga käigukast (DCT) on lisavarustuses.
NT1100 on saadaval kolmes moodsas värvitoonis: Matte Iridium Gray Metallic, Pearl Glare White ja Graphite Black.

Hornet
Hondal on samuti hea meel kinnitada, et kuulus Hornet naaseb lähitulevikus mudelivalikusse. Hornet tuli Euroopas turule 1998. aastal ning see on tuntud meeliülendava mootorijõudluse ja väleduse poolest, mis on kokku sobitatud tipptasemel tänavavõitleja kujundusega.
EICMA motomessi külastajad saavad põgusa eelvaate Horneti uue kehastuse kontseptsiooni suunast. Honda stendi spetsiaalsel alal esitletud projektsiooni kaardistamist kasutatakse täiel määral valguse ja heli erksas 3D-kuvas, milles vaadatakse tagasi Horneti eelmistele põlvkondadele ning ettepoole ehk sellele, mis on tulemas.
Honda uut mudelivalikut iseloomustab igast aspektist tema vankumatu pühendumine pakkuda mootorrataste kõige laiemale ja rikkalikumale mudelivalikule veel rohkem mitmekesisust ja väärtust.

Uute ja täiendatud mudelite kõrval on EICMA motomessil väljas ka paljud värsked värvitoonid vanadele lemmikutele.

SH125i ja SH150i
Kaks uhiuut värvitooni lisavad tänapäevast sportlikku atraktiivsust mudelitele Sh125i (Euroopas 2021. aastal enim müüdud roller) ja SH150i. Mat Pearl Cool White ja Mat Rock Grey sisaldavad eksklusiivseid detaile, näiteks SH logoga põrandatriip, punased SH logod ja hõbedased esituletriibud.

X-ADV
Maailma esimeseks kaherattaliseks linnamaasturiks peetavale X-ADV-le pakutakse 2022. aastaks kolme uut värvitooni: Mat Ballistic Black Metallic, Mat Iridium Gray Metallic ja Harvest Beige.

Forza 125 ja Forza 350
Honda sportlike GT rollerite pere mudelid 125 ja 350 saavad 2022. aastal uued värvitoonid.
Forza 125 on saadaval värvitoonides Pearl Falcon Grey, Mat Black Gray Metallic ja Mat Pearl Pacific Blue ning Forza 350 värvitoonis Mat Carnelian Red Metallic.

CB650R ja CBR650R
Neljasilindrilisel naked-tüüpi keskkaalumudelil CB650R on uus värvitoon Sword Silver Metallic ningCBR650R mõlemal värvitoonil Mat Gunpowder Black Metallic ja Grand Prix Red on uuendatud graafiline töötlus.

CMX500 Rebel ja CMX1100 Rebel
2021. aastal Euroopas enim müüdud custom-masinale CMX500 Rebel on 2022. aastaks saadaval äge uus värvitoon Pearl Organic Green ning selle 1100 cm3 sõsarmudelit saab nüüd tellida värvitoonis Pearl Stallion Brown.

GL1800 Gold Wing ja GL1800 Gold Wing ‘Tour’
Suursugune Gold Wing on 2022. aastal saadaval uues värvitoonis Mat Jeans Blue Metallic ning mudelivaliku parimal Gold Wing Touril on kaks uut erksat tooni: Glint Wave Blue Metallic jaPearl Glare White.

31.12.2021

Tere.

 

Honda Center salong on 31.12.2021 avatud lühendatult kuni 13:00.

Kohtumiseni aastal 2022. Meeleolukat aastavahetust.

 

Honda Center meeskond.

 

Kaunist pühadeaega!

21.12.2021 oleme avatud lühendatult.

Tere.

Anname teada, et seoses salongis toimuvate elektritöödega hoiame teispäeval 21.12.2021 salongi avatud kuni kella 17:00 ni .

Mõistvat suhtumist soovides.

Täname.

HC Meeskond

 

2022 aasta krossikad

Tere.

2022 aasta MX Sport mootorrattad CRF250R ja CRF450R on jõudnud Eestisse. Tegemist on Honda poolt uute ja populaarsete krossikatega nii võistlemiseks kui harrastuseks. Kogused on piiratud seega kaupa jagub kuni viimase rattani. Toodetega saate tutvuda siit:

Cross – Honda Keskus (hondacenter.ee)

Tule ja broneeri enda uus krossikas uueks hoajaks juba täna meie esinduses aadressil Tuleviku tee 2, Peetri.

 

22YM HONDA CRF250R

Motohotell 2022

Tere.

Hea meel teada anda, et pakume ka käes oleval talvel enda klientide ratsudele väga mõnusat ja mugavat talve hoiustamist. Pakume  hooajavälist motohotelli täisteenust: Teie ratas pestakse, kett hooldatakse, ratas konserveeritakse, paak täidetakse E98 bensiiniga ja paaki lisatakse kütusestabilisaator. Teie ratas on meie hotellis soojas ja kuivas, akud laetud ning kindlustuskaitsega. Kuutasu on 35€ ja miinimum hoiustamisperiood 4 kuud.  Hotelli külastuse käigus saame teostada teie tsiklile ka korrapärase hoolduse, lisada uued rehvid või teostada suuremad hooldused, et saaksite enda ratsuga hooajal kevadest sügiseni muretult peatusteta sõita. Honda margiesindusena teostame Hotellis olevatel  ratastel ka kõik tehase poolsed tagasikutsumised, et kliendid ei peaks hooajal enam selle peale mõtlema.  Hotelli ja hooldusesse on oodatud ka muud marki ratastega kliendid.  Anna meile enda tulekust teada telefonitsi numbril 56977978 või e-posti teel info@hondacenter.ee

Parimat.

Honda Center meeskond.

 

Motohotell – Honda Keskus (hondacenter.ee)

 

Honda 500cc tsiklite A2 kategooria seeria uueneb 2022 aastal

Tere.

 

Honda A2 kategooria 500 cm3 mootorrataste trio 2022. aasta mudelid saavad olulised jõudlusele keskendunud uuendused

  • Kogu Honda 500 cm3 triot – CB500F, CBR500R ja CB500X – on 2022. aastaks uuendatud
  • Raami uuenduste hulka kuuluvad Showa 41 mm SFF-BP USD kahvlid, uus kergem kiik, kergemad rattad ja kaks uut 296 mm esipiduriketast
  • Uued kütuse sissepritse seadistused parandavad pöördemomendi iseloomu ja tunnetust
  • Uuendatud kujundus uute värvitoonide ja graafikaga

Honda ülipopulaarse trio – CB500F, CBR500R ja CB500X – 2022. aasta mudeliversioonid saavad uuendatud mootori ja raami, mis parandavad veelgi nende laialdast atraktiivsust nii uute kui ka kogenud sõitjate seas.

Neljasilindrilistelt keskmise kaaluga mudelitelt CB650R ja CBR650R pärinevad uued Showa 41 mm SFF-BP USD kahvlid on uue esiosa kujunduse silmapaistvamad osad, mis pakuvad paremat juhitavust ja sõidukvaliteeti. Need on nüüd mudelitel CB500F ja CBR500R kokku sobitatud kergemate Y-kodaraga alumiiniumvelgedega, mille juurde kuuluvad uued 296 mm lainelised topelt-esikettad ning radiaalse paigutusega Nissini pidurisadulad. Seiklushimulisele CB500X-ile on tehtud samasugused piduri ja vedrustuse uuendused nagu selle sõsarmudelitele ning sel on ka pikem esivedrustuse käik ning kergem ja suurem 19-tolline esiratas.

Kõigil kolmel põneval ja säästlikul masinal on uus kergem kiik, mis on pööramisel jäigem, kuid külgsuunas paindlikum, et parandada juhitavust ja kurvide võtmist. Iga masina südames olev jõuline 500 cm3 mootor toodab A2 kategooria juhiloa omanikule lubatud maksimaalse 35 kW võimsuse, ent 2022. aastaks on sel uued PGM-FI elektroonilise sissepritse seadistused, et parandada veelgi pöördemomendi tunnetust ja üldist iseloomu.

Naked-tüüpi CB500F-i 2022. aasta mudel on kolmes erksas värvitoonis: Pearl Smoky Gray, Mat Axis Gray Metallic ja Pearl Dusk Yellow, samal ajal kui sportlik CBR500R on saadaval uues värvitoonis Mat Gunpowder Black Metallic, saades ka uue pilkupüüdva graafika, mis tõstab esile selle võidusõiduraja pärandit. Seiklusmasin CB500X saab 2022. aastaks kaks uut värvitooni: Mat Gunpowder Black Metallic ja Pearl Organic Green. Samuti on kõik kolm mootorratast saadaval Honda klassikalise värvilahendusega Grand Prix Red.

Kuna kompaktsed mõõtmed ja sõbralikud maneerid teevad Honda 500 cm3 masinate trio haldamise, nendega sõitmise ja nende tundmaõppimise lihtsaks, muudavad need samad omadused need masinad ka ehtsaks naudinguks neile, kes vahetavad 125 cm3 masina võimsama vastu või suurema masina väiksema vastu või naasevad turule ning kes tahavad uurida, mida nad nädalavahetusel teha suudavad, olenemata sellest, mis tüüpi sõiduvahendi nad valivad.

Alates CB ja CBR-i turuletoomisest 2013. aastal on Honda müünud neid kogu Euroopas üle 106 000 ühiku. Igaühel on Honda rikkaliku mudelivaliku erisuguses maailmas oma koht. Maanteeratas CB500F moodustab ligi poole läbimüügist, võidusõidumaailma esindaja CBR500R 18% ja seiklusmaailma CB500X 35% kogumüügist.

Honda klientide esindavat valimit käsitlev uuring näitab kolme masina atraktiivsust erinevate demograafiliste näitajate lõikes. Arvudest nähtub, et 45% CB500F-i ja 37% CBR500R-i omanikest on uued sõitjad, kellest vastavalt 45% ja 60% on alla 34-aastased, mis näitab seda, kui olulised need on olnud uute noorte sõitjate toomisel kaherattaliste maailma.

Seevastu üle 75% CB500X-i omanikest on kogenud sõitjad ja veel 15% on meelitatud tagasi mootorrattaga sõitmise juurde tänu igakülgsele atraktiivsusele, mida jõulise kujunduse, pika käiguga vedrustuse ja püstise sõiduasendiga kompaktne seikleja pakub.

 

2022 aasta mudelite eeltellimusi kevadeks ootame oktoobri lõpuni 2021. Täname.

Honda Center meeskond.

TRX520FA6 2022 ATV

Tere.

Hea meel on postitada uudis, et lattu on jõudnud kaua oodatud Honda ATV TRX520FA6 nii MS2 kategooria sõidukina kui ka T3B kategoori võimalusena.

Ole talveks valmis ja osta endale ATV kuni kaupa on.  Uue TRX520FA6 hinnad algavad 9790 Eurost. Väärt ja truu ATV 100%. Tule ja tutvu mudeliga meie Honda Centeri müügisalongis aadressil Tuleviku tee 2, Peetri või siis vaata toote tehniliste tingimustega meie kodulehel tootekaardil.

TRX520FA6 – Honda Keskus (hondacenter.ee)