Teenused

Hooldus ja remont

Honda Centeri servises töötavad spetsiaalse koolituse saanud mehhaanikud
kes on omakorda karastunud ka võidusõidu tingimustes.

Mootorrataste rent ja demosõidud

Pakume mootorrataste renditeenust nii pikemaks kui ka lühemaks perioodiks, vastavalt Teie soovidele.

Lisaks on Teil võimalus, Teile sobival ajal tulla meie demoratastega tegema proovisõite. Meie demovalik koosneb järgnevatest mudelitest:

WW 125

CB650R

CRF1100 Adventure Sports Showa EERA

 

Motohotell

Pakume erinevaid hooldus-ja majutuspakette.

  • Tuleme Teie mootorrattale Tallinna piires tasuta järgi, toome salongi, peseme puhtaks ja hindame ära tehnilise seisukorra koos loeteluga vajalikest hooldustöödest ja toimetame Teieni tagasi hinnaga 99€.
  • Pakume ka hooajavälist motohotelli täisteenust: Teie ratas on meie hotellis soojas ja kuivas, akud laetud ning kindlustuskaitsega. Kuutasu on 36€  ( Kuni 999cc ja 1000cc Naked / Bike ) ning 42€ (1000cc ja  suuremad rattad ) ja miinimum hoiustamisperiood 4 kuud.

Muruniidukite hooldus ja robotniidukite hoiustamine

Hoiustame talveks Teie robotniiduki.

  • Pakume robotniiduki baashooldust, mis sisaldab Teie seadme puhastust, laagrite ja teiste liikuvosade kontrolli, tarkvara uuendamist, laadimist ja ka terade vahetust.
  • Lisaks eeltoodud paketile pakume võimalust ka hooaja lõpus tuua robotniiduk meie juurde hoiustamisele. Hoiame akud laetuna ja viime läbi eelpool mainitud hoolduse, et saaksite kevadel alustada töökorras masinaga.

Motokoolitused

Korraldame võistlus- ja treeningprogramme või pakume vastavat täisteenuspaketti koos erinevate promo- ja sponsorpäevade läbiviimisega.

Paadimootorid

Paadimootorite paigaldus, hooldus ja seadistamine.

Soovite lisainfot meie teenuste kohta? Kirjutage meile!


info +(372) 5697 7978             

Sõidukite müük +(372) 53639407