MIIMO 70 LIVE

HRM 70 Live

Meie uus Miimo 70 Live teeb muru hooldamise lihtsaks ja annab sinu aiale puhta ja hooldatud ilme. Nutikas robotmuruniiduk arvutab välja aia suuruse, kaardistab aia planeeringu ning koostab niitmisgraafiku. Võimas masin suudab niita kuni 700 m2 alasid. Enam lihtsamat viisi aia aastaringseks korrashoiuks on raske leida.

Kategooriad: , ,


Kirjeldus

Mii-monitor rakendus*

Meie nutitelefonirakendus võimaldab sul juhtida Miimo 70 Live niitmisharjumusi. Rakenduse abil näed, millal täpselt ja kui tihti niiduk planeerib muru niita, ning seejärel saad vastavaid seadeid vajadusel muuta sealtsamast, kus iganes sa parajasti viibid.

Loogiline niitmismuster

Miimo 70 Live  niidab muru süstemaatiliselt 5 m ribadena. Masin töötab tõhusalt ja naaseb kohe pärast niitmist dokkimisjaama.

Place & Mow

Place & Mow („paiguta ja niida“) funktsioon võimaldab sul niita ka neid spetsiifilisi väikseid alasid, millele Miimo 70 Live ei ole juurde pääsenud, näiteks aiamööbliga alad mõõtmetega 2 x 2 m2 või 3 x 3 m2

“Smart Timer*

Miimo 70 Live arvestab niitmise planeerimisel ja ilmastikutingimustega, st see ei hakka niitma suures vihmasajus ega näiteks pärast põuaperioodi, kui muru ei ole saanud kasvada.

“Map & Mow”

Lihtsa seadistamisprotsessi abil kaardistab Miimo 70 Live sinu aia, arvutab seejärel aia suuruse ja koostab niitmisgraafiku. Masin teab, millal selle aku hakkab tühjenema ning naaseb alati õigeks ajaks dokkimisjaama laadima. Kui aku on laetud, jätkab masin niitmist samast kohast, kus see pooleli jäi.

Tehnilised andmed

Lõikelaius (cm) 19
Lõikekõrgused (min. – max.) mm 3 (30-50)
Kaal kg 7,6
Maksimaalne niidetav ala (m²) 700
Laadimise süsteem Automaatne
Maksimaalne kallak tööalal 15° / 27%
Infopaneel LCD ekraan seadete menüüga
Aku tüüp Li-ion / 18V/ 2500 mAh
Keskmine laadimisaeg 45
Keskmine niitmise aeg ühe laadimisega 45
Lõikesüsteem 3 vabaltpöörlevat lõiketera
Müratase mõõdetud: 63 dB(A)
Alarm +
PIN kood +
Tõsteandur +
Taimer +
Piirdekaabel 125
Klambrid 180

Hinnakiri

Mootor Võimsus hj Maksumus*

EUR sis. km 20%
MIIMO 70 Live 1 349,00