HRX 537 C6 VY

HRX
HRX-i mudelid saavad lihtsa vaevaga hakkama kuitahes suure muruplatsiga. Kergelt käivitatav ja kasutatav HRX tagab parimad tulemused minimaalse pingutusega. Masin on loodud selliselt, et see säästab ka ümbritsevat keskkonda, tekitades vähe müra ja heitgaase.

HRX-i muruniidukite omadused
Meie HRX-i mudelivalikus on nii lükatavaid, iseliikuvaid, SMART Drive’iga, muudetava kiirusega kui ka tagarulliga muruniidukeid. Valige jõuliste ja vastupidavate mudelite seast sobiv välja ning võite olla kindel, et muru on suurepäraselt kogutud ja kotti pandud, kogumiskoti tühjendamine võtab vähem aega ja Teile jääb rohkem aega niitmiseks.

Kategooria:


Kirjeldus

4 ühes lõikekorpuse kõrguse reguleerimine (HRX 476)
Säästke niitmiseks aega käepärase hoovaga, mis liigutab lõikekorpust kõikidest ratastest korraga ülespoole.

Kuullaagrid nii esi- kui ka tagaratastel
Muruniiduki edasi-tagasi liigutamine ümber takistuste niites käib imelihtsalt

Nutikast materjalist tera
Kui tera tabab takistust, läheb see murdumise asemel pigem väändesse. See hoiab ära lõikekorpuse lõhkumise ja mootori võlli paindumise. Vahetage lihtsalt tera ära ja jätkake niitmist.

Tugevdatud ühendus lõikekorpuse ja käepideme vahel
Eriline disain hoiab niitmisel ja transportimisel kahjustusi ära.

Kergesti kokkupandav käepide
Kiire ja lihtne avada (ilma tööriistadeta), kõrgust reguleerida ja kokku panna, et niidukit kompaktselt hoiustada.

Suure õhuvooluga kogumiskott
Eriline disain, mis tekitab kogumiskotis maksimaalse õhuvoolu, et muru kogumise tulemus oleks parem. Peenvõrguga, et tolmu kinni pidada. Kogumiskoti peale pannakse lisakate, et veelgi vähendada tolmutamist, eriti multšimise ajal.

Polystrong®-i/Xenoy® lõikekorpus
• Seda materjali kasutades saame ühes tükis olevatele lõikekorpustele anda sujuvad jooned. Sujuvam kuju viib omakorda väiksema turbulentsini, kogudes muru kokku oluliselt paremini ja vähendades müra.
• Kergem kui teras- või alumiiniumvalust korpus.
• Enam kui kümme aastat pikem eluiga ja roostekindlus.
• Sellise korpuse külge kleepub vähem muru kui terase või sulami külge, nii et niitmine annab paremaid tulemusi.

SMART Drive®
SMART Drive’i käigukast on üks paljudest Honda patentidest, revolutsiooniline kombinatsioon Honda uusimast iseliikuvast mehhanismist ja ergonoomilisest käigukangist. Mõeldud selleks, et saaksite liikumiskiirust vaid sõrmeliigutustega kontrollida ja sujuvalt muruniitmise kiirust reguleerida, et puude ümbert, aia, seinte ja lillepeenarde äärtest muru aina täpsemalt niita. Seda kasutades ei teki aeda manööverdamisel enam ka libisemisjälgi. Võrreldes tavalise muruniiduki käigukastiga käib siduri ühendamine soonte abil, nii et ei teki tunnet järsust sisse-väljalülitusest.

Roto-stop® – terade peatamise sidur
See peatab terade pöörlemise, kuid jätab mootori tööle, et saaksite kogumiskotti tühjendada või iseliikuvate mudelitega üle teeradade minna

Tehnilised andmed

Mootor GCV 200
Võimsus hj 5,7
Lõikelaius (cm) 53
Lõikekorpuse materjal Honda Xenoy®
Lõikekõrgused (min. – max.) mm 7 (19 – 101)
Rattad ees / taga mm 200 / 200
Kogumiskott, l 88
Kütusepaak l 0,9
Vedu +
Veosüsteem SMART Drive™
Kaal kg 44
Helirõhu tase töökohal dB(A) 86

Hinnakiri

Mootor Võimsus hj Maksumus*

EUR sis. km 22%
HRX 537 VY GCV 200 5,7 1 168,00

* Soovituslikud jaemüügihinnad.

Ostuabi

Kuidas valida muruniidukit?

Kas vajate alustuseks pisut abi? Järgige meie lihtsaid juhiseid

Muruniidukeid on nii palju erinevaid ja kui Te ei ole tehnikaga harjunud, võib sobiva masina valimine tunduda üsna keeruline. Seetõttu oleme loonud lihtsad juhised, mis aitavad Teid õigele teele. Kui suure lõikekorpuse peaksite valima? Millisele tootesarjale peaksite keskenduma? Milliseid omadusi tasub jälgida? Tehke läbi järgmised kaks sammu ja oskategi endale ja aiale õige toote valida.

Esimene samm

Kui kaua tahate muru niita?
Nii väikesed kui suured muruniidukid saavad oma tööga hakkama, kuid tegelik küsimus on selles, kui kaua muru niita. Nagu juba arvata võib, läheb baasmudelitega aega rohkem: neil on üldjuhul väiksem lõikekorpus ja kogumiskott, nii et kogute iga sekundiga vähem muru ja peate kotti tihedamini tühjendama.

Teine samm

Milline on Teie aed?
See, milliseid muruniiduki omadusi vajate, sõltub aia keerukusest ja soovitud mugavusastmest. Honda muruniidukite mudelid on saadaval nii lükatavatena, ühekäigulistena, SMART Drive’i või hüdrostaatilise ajamiga niidukitena. Siinne info aitab aia tüübi järgi otsustada, millist mudelit vajate.

 Väikesed ja keerulised aiad

Aed on väike (alla 300 m2), ilma kallakute (<5%) või ebatasasusteta. Aed võib olla keeruline: põõsaste, puude, lillepeenarde ja piiretega. Seda tüüpi aias on vaja kerget ja hästi manööverdatavat muruniidukit. Soovitame lükatavat mudelit.

Keskmised ja suured avarad aiad

Aias on suured avatud alad, millel on mõned ebatasasused, kerged kallakud (>5%), piirdeid ei ole. Sobida võiks iseliikuv muruniiduk, mis saab keerulises keskkonnas kergesti hakkama. Soovitame ühekäigulist iseliikuvat mudelit.

Keskmised ja suured kompleksaiad

Aed on kompleks, kus on palju puid, põõsaid, lillepeenraid ja teeradu. Täiuslik oleks iseliikuv mudel valitava edasiliikumiskiirusega, et saaksite takistuste ümbert täpselt ja ohutult niita. Soovitame iseliikuvat mudelit SMART Drive’iga.

Mitmetasapinnalised ja eri suuruses aiad

Aed on justkui eri murupindadest lapitekk, milles on keskmisi ja suuri avatud alasid ning vähe piiratud alasid. Kõikide erinevate alade korrashoiuks on Teil vaja muruniidukit, mille kiirus ei ole fikseeritud. Soovitame muudetava kiirusega iseliikuvat mudelit.