FG 205

Minipõllumasinad

Väga heal tasemel maad harivad ja kergesti hoiule pandavad masinad
Meie paindlikud Honda minipõllumasinad on mõeldud kergemate aiatööde jaoks ja neil on standardvarustuses hulk spetsiaalseid tööriistu, alates saaki kaitsvatest küljeketastest, mis hoiavad õrnu taimi, kuni eksklusiivsete Honda freesideni, mis korraga nii kaevavad kui ka harivad maad. Masinatel on tunnustatud tasemel 4-taktiline mootor, lisavarustusena on saadaval ka servalõikur, kobesti ja muru õhutaja, mille saab osta kas eraldi või komplektina.Kirjeldus

Kokkupandav käepide
Saate selle kena, mugavate sissepoole jäävate nuppudega käepideme kokku panna, et masinat hoiule panna või transportida.

Transportimisratas
Transportimisratas aitab Teil paremini manööverdada ning põllumasinat märkamatult hoiukoha ja tööpõllu vahel liigutada – ka mööda kõnniteede servi ja kallakutel.

Küljekettad
Küljekettad kaitsevad kasvavaid taimi lendava prahi ja lõikuri eest, hoides põllumasinat vagu mööda liikudes ideaalselt joondatuna.

Kerge ja võimas
Madalal asetsev raskuskese lihtsaks käsitlemiseks

4 freesi komplekt
Keskne kandesang
Reguleeritava kõrgusega käepide

Võimalikud lisad:
Õhutaja

Tehnilised andmed

Mootor GXV 50
Võimsus hj 2,0
Töölaius, cm 61
Kütusepaak l 0,7
Kaal kg 24
Helirõhu tase töökohal dB(A) 92

Hinnakiri

Mootor Võimsus hj Maksumus*

EUR sis. km 20%
FG 205 GXV 50 2,0 990,00

* Soovituslikud jaemüügihinnad.

Ostuabi

Mullafreeside ja aiatraktorite ostuabi

Mis vahe on kultivaatoril, pinnasefreesil ja mullafreesil? Need kõik on masinad pinnase
töötlemiseks. Millist nimetust te ka ei eelistaks, parim nende seast on Honda mullafrees.

Honda F220 sobib ideaalselt suurte lillepeenarde ja juurviljaaedade hooldamiseks.
F220 on ohutu, kuid äärmiselt võimas seade.

FF300 mullafrees sobib ideaalselt nii kodukasutajale kui ka professionaalile.
Keskel asuv mootor, suured tagumised veorattad ning eesmised terad tagavad selle kompaktse ja kerge seadme hea stabiilsuse ning sügavalt freesimise võimaluse. Üksteise suhtes vastassuunas pöörlevate terade funktsioon (ARS) lubab erinevalt teistest mullafreesidest kõva pinnast hõlpsamini freesida ning muudab seadmega töötamise stabiilseks ja kergeks.

Unikaalne kuju koos suurte tagumiste veorataste ja esiteradega tagab FF500 mudeli maksimaalse stabiilsuse ning otse liikumise, võimaldades väikese raadiusega pöördeid ning sügavuse reguleerimist vaid ühe liigutusega. Üksteise suhtes vastassuunas pöörlevate terade funktsioon (ARS) lubab erinevalt teistest mullafreesidest kõva pinnast hõlpsamini freesida ning muudab seadmega töötamise stabiilseks ja kergeks.

F560 on professionaalseks kasutamiseks sobiv võimsa mootoriga aiatraktor. Tänu liidestele saab seda hõlpsasti kasutada mitmel otstarbel. Jõuvõtuvõll sobib muuhulgas niidukitele ja mullafreesidele.