FG 201

Mikropõllumasinad

Ideaalsed kergeteks aiatöödeks väiksematel pindadel
Honda mikropõllumasinatega ei ole aias vaja raisata väärtuslikku aega ja pingutada aeganõudvate ülesannete kallal. Meie revolutsioonilise kompaktse 4-taktilise väikemootoriga masinad on kerged ja mitmekülgsed ning need on spetsiaalselt kohandatud selleks, et hoolitseda muru ning
lille- ja köögiviljapeenarde eest. Lisaks on nendega tööd teha mugav tänu standardvarustuses olevale kokkupandavale käepidemele, kandesangale ja transportimisrattale.Kirjeldus

Kokkupandav käepide

Saate selle kena, mugavate sissepoole jäävate nuppudega käepideme kokku panna, et masinat hoiule panna või transportida.

Transportimisratas

Transportimisratas aitab Teil paremini manööverdada ning põllumasinat märkamatult hoiukoha ja tööpõllu vahel liigutada – ka mööda kõnniteede servi ja kallakutel.

Ülikerge (16 kg)
Keskne kandesang
Madalal asetsev raskuskese lihtsaks käsitlemiseks
4 teraga komplekt

Võimalikud lisad:
Kaabits
Servalõikur
Õhutaja
Kobesti
Transportimisrattad

Tehnilised andmed

Mootor GXV 50
Võimsus hj 2,0
Töölaius, cm 61
Kütusepaak l 0,7
Kaal kg 18
Helirõhu tase töökohal dB(A) 92

Hinnakiri

Mootor Võimsus hj Maksumus*

EUR sis. km 20%
FG 201 GXV 50 2,0 890,00

* Soovituslikud jaemüügihinnad.

Ostuabi

Mullafreeside ja aiatraktorite ostuabi

Mis vahe on kultivaatoril, pinnasefreesil ja mullafreesil? Need kõik on masinad pinnase
töötlemiseks. Millist nimetust te ka ei eelistaks, parim nende seast on Honda mullafrees.

Honda F220 sobib ideaalselt suurte lillepeenarde ja juurviljaaedade hooldamiseks.
F220 on ohutu, kuid äärmiselt võimas seade.

FF300 mullafrees sobib ideaalselt nii kodukasutajale kui ka professionaalile.
Keskel asuv mootor, suured tagumised veorattad ning eesmised terad tagavad selle kompaktse ja kerge seadme hea stabiilsuse ning sügavalt freesimise võimaluse. Üksteise suhtes vastassuunas pöörlevate terade funktsioon (ARS) lubab erinevalt teistest mullafreesidest kõva pinnast hõlpsamini freesida ning muudab seadmega töötamise stabiilseks ja kergeks.

Unikaalne kuju koos suurte tagumiste veorataste ja esiteradega tagab FF500 mudeli maksimaalse stabiilsuse ning otse liikumise, võimaldades väikese raadiusega pöördeid ning sügavuse reguleerimist vaid ühe liigutusega. Üksteise suhtes vastassuunas pöörlevate terade funktsioon (ARS) lubab erinevalt teistest mullafreesidest kõva pinnast hõlpsamini freesida ning muudab seadmega töötamise stabiilseks ja kergeks.

F560 on professionaalseks kasutamiseks sobiv võimsa mootoriga aiatraktor. Tänu liidestele saab seda hõlpsasti kasutada mitmel otstarbel. Jõuvõtuvõll sobib muuhulgas niidukitele ja mullafreesidele.