FF 500

Mullafreesid

Muudavad aia hooldamise lihtsamaks
Meie vastupidavad mullafreesid on loodud suuremate maalappide harimisel ülimat ohutust ja stabiilsust silmas pidades. Neil on Honda ainulaadsed risti pöörlevad freesiterad, mis kobestavad lihtsa vaevaga kõva mulla ilma tagasi löömata, mida võib vahel ette tulla teiste põllumasinatega. Meie
mullafreesidel on parima tulemuse ja tõhususe saavutamiseks uuenduslik 4-taktiline mootor, masinad on kerged ja kompaktsed.Kirjeldus

Transportimisratas
Transportimisratas aitab Teil paremini manööverdada ning põllumasinat märkamatult hoiukoha ja tööpõllu vahel liigutada – ka mööda kõnniteede servi ja kallakutel.

Käigukast
Rohkem käike tähendab suuremat paindlikkust ja võimsust. Käigukast kannab masina töötamiseks üle ideaalselt jõudu ja väändemomenti, nii et saate valida just oma tempole vastava parima kiiruse.

Risti pöörlevad freesikettad
Tänu sellele, et freesikettad pöörlevad üksteise suhtes vastupidises suunas, on masin väga hea tasakaaluga ja hästi juhitav, nii et saate sellega muretult, kiiremini ja tõhusamalt ka raskeimast pinnasest läbi murda.

Kergesti juhitav
Diferentsiaalmehhanism nullpöörde jaoks
Reguleeritava laiusega rattarööbe ja terad
Mitme asendiga käepide

Võimalikud lisad:
Muldaja

Tehnilised andmed

Mootor GCV 160
Võimsus hj 4,4
Töölaius, cm 36 / 55
Kütusepaak l 2,6
Kaal kg 77
Helirõhu tase töökohal dB(A) 93

Hinnakiri

Mootor Võimsus hj Maksumus*

EUR sis. km 20%
FF 500 GCV 160 4,4 2 790,00

* Soovituslikud jaemüügihinnad

Ostuabi

Mullafreeside ja aiatraktorite ostuabi

Mis vahe on kultivaatoril, pinnasefreesil ja mullafreesil? Need kõik on masinad pinnase
töötlemiseks. Millist nimetust te ka ei eelistaks, parim nende seast on Honda mullafrees.

Honda F220 sobib ideaalselt suurte lillepeenarde ja juurviljaaedade hooldamiseks.
F220 on ohutu, kuid äärmiselt võimas seade.

FF300 mullafrees sobib ideaalselt nii kodukasutajale kui ka professionaalile.
Keskel asuv mootor, suured tagumised veorattad ning eesmised terad tagavad selle kompaktse ja kerge seadme hea stabiilsuse ning sügavalt freesimise võimaluse. Üksteise suhtes vastassuunas pöörlevate terade funktsioon (ARS) lubab erinevalt teistest mullafreesidest kõva pinnast hõlpsamini freesida ning muudab seadmega töötamise stabiilseks ja kergeks.

Unikaalne kuju koos suurte tagumiste veorataste ja esiteradega tagab FF500 mudeli maksimaalse stabiilsuse ning otse liikumise, võimaldades väikese raadiusega pöördeid ning sügavuse reguleerimist vaid ühe liigutusega. Üksteise suhtes vastassuunas pöörlevate terade funktsioon (ARS) lubab erinevalt teistest mullafreesidest kõva pinnast hõlpsamini freesida ning muudab seadmega töötamise stabiilseks ja kergeks.

F560 on professionaalseks kasutamiseks sobiv võimsa mootoriga aiatraktor. Tänu liidestele saab seda hõlpsasti kasutada mitmel otstarbel. Jõuvõtuvõll sobib muuhulgas niidukitele ja mullafreesidele.