UMS 425 LN

Kõvera võlliga trimmer

Loodud täpseks trimmimiseks
Meie ülivaiksel kõvera võlliga trimmeril on 25 cm3 GX25 4-taktiline väikemootor. Selle nutikalt nurga all oleva jõhvipeaga pääsete ligi kõikidesse rasketesse kohtadesse, milleni oleks tavalise muruniidukiga keeruline jõuda. Kergetel mudelitel on ka kergesti kasutatav D-kujuline silmuskäepide, et töö oleks igati mugav. Meie mudelivaliku kergeimad trimmerid on vaiksed ja neid on tänu mugavatele käepidemetele kerge kasutada. Kasutajad on nende kergete ja ergonoomiliste trimmerite hea manööverdatavuse ja trimmimistulemustega kohe rahul. Nailonjõhvi pikendamine vastu maad koputades muudab ka aia keerulistes piirkondades töötamise lihtsaks.

25 cm3 mootor (7000 pöörde juures 0,72 kW)
Mugav plastist ja kummist käepide
Metallist pika elueaga nailonjõhvi lõikur
Vastupidavad kinnituspoldid

Kategooria:


Tehnilised andmed

Mootor GX 25
Võimsus hj 1,0
Kütusepaak l 0,6
Kaal kg 4,7
Helirõhu tase töökohal dB(A) 96

Ostuabi

Trimmerite Ostuabi

Trimmer 

Trimmer on sobiv lahendus muru trimmimiseks kohtadest kuhu muruniidukiga ligi ei pääse. Kumera võlliga trimmeriga UMS 425 saab lihtsalt trimmida muruservasid ja lillepeenarde vahelt. Sirge võlli ja nurkreduktoriga mudeli UMK 425 on loodud nõudlikumate tööde jaoks näiteks ulatub sellega niitma ka hekkide ja põõsaste alt ning standardvarustuses oleva rohukettaga sobib see masin ka rohu, heina ja puitunud rohupuhmaste niitmiseks ning suurte rohumaade hooldamiseks.

Võsalõikur 

Võsalõikur UMK 435 on sobiv tööriist lisaks trimmeriga tehtavatele töödele ka väiksemate puude, põõsaste ja võsa lõikamiseks. Vibratsioonisummutusega kaksikkäepide, pehmendusega kandetraksid, vaikne ja võimas mootor.

Mida arvestada trimmeri ja võsalõikuri valimisel:

* Masinal peab olema tõhus vibratsioonisummutus just nendes osades, mis kasutajaga vahetult kokku puutuvad.
* Masinad peaks olema võimalikult kerged.
* Maksimaalselt efektiivsed, piisavalt võimsad
* Masinal peavad olema ergonoomilised ja mugavad kanderihmad, mis jaotavad koormuse ühtlaselt.
* Masinad peavad olema kergelt käivituvad.
* Juhtraud peab asetsema nurga all võlli suhtes, et hoida ära ebaühtlane raskuse jaotus seljale.
* Juhtraud peab olema pööratav ja alla keeratav et oleks mugav transportida ja hoiustada.
* Mootor peaks tekitama võimalikult vähe müra ning heitgaase, et töötamine trimmeriga või võsalõikuriga oleks nii kasutajat kui loodust säästev.