HRN 536 VK

HRN-seeriat iseloomustavad Smart Drive® kiiruse reguleerimine, Versamow ™ selektiivne multšimissüsteem ja esmaklassiline rohu püüdmine. Muru hooldamine nagu professionaal pole kunagi olnud lihtsam.

Smart Drive®

Ergonoomilise disainiga kiirusregulaator koos täiustatud pöidlakangidega võimaldab kiirust veelgi tundlikumalt reguleerida.

Kategooria:


Kirjeldus

Ka hobiaednikuna võid uue HRN-sarja puhul loota professionaalsele abile

HRN-seeriat iseloomustavad Smart Drive® kiiruse reguleerimine, Versamow ™ selektiivne multšimissüsteem ja esmaklassiline rohu püüdmine. Muru hooldamine nagu professionaal pole kunagi olnud lihtsam.

Smart Drive®

Ergonoomilise disainiga kiirusregulaator koos täiustatud pöidlakangidega võimaldab kiirust veelgi tundlikumalt reguleerida.

Kogumise jõudlus

Täiustatud lõikekorpuse disain ja muljetavaldav 70-liitrine kotimaht tagavad teile oma klassi parimad kogumisomadused, muutes isegi paksu ja raske rohuga võitlemise lihtsamaks kui kunagi varem.

Iga kord ideaalselt niidetud muru

Käepidemest niidetud muruni: iga meie HRN-seeria uuenduslik funktsioon annab teile rohkem paindlikkust ja vabadust otsustada, kuidas teie muru täpselt niita.

Tehnilised andmed

Mootor GCVx 170
Võimsus hj 4,5
Lõikelaius (cm) 53
Lõikekorpuse materjal Teras
Lõikekõrgused (min. – max.) mm 7 (27 – 100)
Rattad ees / taga mm 200 – 200
Ülekande tüüp SMART Drive®
Kogumiskott, l 73
Kütusepaak l 0,9
Kaal kg 36
Helirõhu tase töökohal dB(A) 88

Hinnakiri

Mootor Võimsus hj Maksumus*

EUR sis. km 20%
HRN 536 VK GCV 160 4,4 849,00*

* Soovituslikud jaemüügihinnad.

Ostuabi

Kuidas valida muruniidukit?

Kas vajate alustuseks pisut abi? Järgige meie lihtsaid juhiseid

Muruniidukeid on nii palju erinevaid ja kui Te ei ole tehnikaga harjunud, võib sobiva masina valimine tunduda üsna keeruline. Seetõttu oleme loonud lihtsad juhised, mis aitavad Teid õigele teele. Kui suure lõikekorpuse peaksite valima? Millisele tootesarjale peaksite keskenduma? Milliseid omadusi tasub jälgida? Tehke läbi järgmised kaks sammu ja oskategi endale ja aiale õige toote valida.

Esimene samm

Kui kaua tahate muru niita?
Nii väikesed kui suured muruniidukid saavad oma tööga hakkama, kuid tegelik küsimus on selles, kui kaua muru niita. Nagu juba arvata võib, läheb baasmudelitega aega rohkem: neil on üldjuhul väiksem lõikekorpus ja kogumiskott, nii et kogute iga sekundiga vähem muru ja peate kotti tihedamini tühjendama.

Teine samm

Milline on Teie aed?
See, milliseid muruniiduki omadusi vajate, sõltub aia keerukusest ja soovitud mugavusastmest. Honda muruniidukite mudelid on saadaval nii lükatavatena, ühekäigulistena, SMART Drive’i või hüdrostaatilise ajamiga niidukitena. Siinne info aitab aia tüübi järgi otsustada, millist mudelit vajate.

 Väikesed ja keerulised aiad

Aed on väike (alla 300 m2), ilma kallakute (<5%) või ebatasasusteta. Aed võib olla keeruline: põõsaste, puude, lillepeenarde ja piiretega. Seda tüüpi aias on vaja kerget ja hästi manööverdatavat muruniidukit. Soovitame lükatavat mudelit.

Keskmised ja suured avarad aiad

Aias on suured avatud alad, millel on mõned ebatasasused, kerged kallakud (>5%), piirdeid ei ole. Sobida võiks iseliikuv muruniiduk, mis saab keerulises keskkonnas kergesti hakkama. Soovitame ühekäigulist iseliikuvat mudelit.

Keskmised ja suured kompleksaiad

Aed on kompleks, kus on palju puid, põõsaid, lillepeenraid ja teeradu. Täiuslik oleks iseliikuv mudel valitava edasiliikumiskiirusega, et saaksite takistuste ümbert täpselt ja ohutult niita. Soovitame iseliikuvat mudelit SMART Drive’iga.

Mitmetasapinnalised ja eri suuruses aiad

Aed on justkui eri murupindadest lapitekk, milles on keskmisi ja suuri avatud alasid ning vähe piiratud alasid. Kõikide erinevate alade korrashoiuks on Teil vaja muruniidukit, mille kiirus ei ole fikseeritud. Soovitame muudetava kiirusega iseliikuvat mudelit.