FJ 500

Kompaktsed põllumasinad

Kombineerides võimsust mitmekülgse funktsionaalsusega
Meie võimsad ja mitmekülgsed kompaktsed põllumasinad on heaks manööverdamiseks piisavalt kerged, aga ka jõulised, et vähendada oluliselt ajakulu ja pingutust, mida nõuavad raskemad aiatööd. Tänu võimsale 160 cm3 mootorile ja manuaalsele käigukastile saate reguleerida nii kiirust kui ka võimsust, et kasutamine oleks mugav ja saaksite täpselt soovitud tulemuse.Kirjeldus

Kokkupandav käepide
Saate selle kena, mugavate sissepoole jäävate nuppudega käepideme kokku panna, et masinat hoiule panna või transportida.

Transportimisratas
Transportimisratas aitab Teil paremini manööverdada ning põllumasinat märkamatult hoiukoha ja tööpõllu vahel liigutada – ka mööda kõnniteede servi ja kallakutel.

Käigukast
Rohkem käike tähendab suuremat paindlikkust ja võimsust. Käigukast kannab masina töötamiseks üle ideaalselt jõudu ja väändemomenti, nii et saate valida just oma tempole vastava parima kiiruse.

Keeratav käepide
Ohutust tagava vabastamissüsteemiga saate käepidet reguleerida, et seda vasakule või paremale keerata, nii et saate tööd teha endast jalajälgi maha jätmata ning vältida juba haritud maa ja taimede kokkusurumist.

Küljekettad
Küljekettad kaitsevad kasvavaid taimi lendava prahi ja lõikuri eest, hoides põllumasinat vagu mööda liikudes ideaalselt joondatuna.

2 edasikäiku ja 1 tagasikäik
Reguleeritava kõrgusega käepidemed
Võimas ja üliusaldusväärne GX160 mootor
Transportimisratas

Võimalikud lisad:
Erinevate äkete võimalused
Kaabits
Muldajad
Kartulikorjajad
Terasrattad
Õhkrehvid
Ader
Muru õhutaja
Lumetera

Tehnilised andmed

Mootor GX 160
Võimsus hj 5
Veosüsteem 2F / 1R
Kaal kg 62

Hinnakiri

Mootor Võimsus hj Maksumus*

EUR sis. km 22%
FJ 500 DER GX 160 5 1 413,00

* Soovituslikud jaemüügihinnad.

Ostuabi

Mullafreeside ja aiatraktorite ostuabi

Mis vahe on kultivaatoril, pinnasefreesil ja mullafreesil? Need kõik on masinad pinnase
töötlemiseks. Millist nimetust te ka ei eelistaks, parim nende seast on Honda mullafrees.

Honda F220 sobib ideaalselt suurte lillepeenarde ja juurviljaaedade hooldamiseks.
F220 on ohutu, kuid äärmiselt võimas seade.

FF300 mullafrees sobib ideaalselt nii kodukasutajale kui ka professionaalile.
Keskel asuv mootor, suured tagumised veorattad ning eesmised terad tagavad selle kompaktse ja kerge seadme hea stabiilsuse ning sügavalt freesimise võimaluse. Üksteise suhtes vastassuunas pöörlevate terade funktsioon (ARS) lubab erinevalt teistest mullafreesidest kõva pinnast hõlpsamini freesida ning muudab seadmega töötamise stabiilseks ja kergeks.

Unikaalne kuju koos suurte tagumiste veorataste ja esiteradega tagab FF500 mudeli maksimaalse stabiilsuse ning otse liikumise, võimaldades väikese raadiusega pöördeid ning sügavuse reguleerimist vaid ühe liigutusega. Üksteise suhtes vastassuunas pöörlevate terade funktsioon (ARS) lubab erinevalt teistest mullafreesidest kõva pinnast hõlpsamini freesida ning muudab seadmega töötamise stabiilseks ja kergeks.

F560 on professionaalseks kasutamiseks sobiv võimsa mootoriga aiatraktor. Tänu liidestele saab seda hõlpsasti kasutada mitmel otstarbel. Jõuvõtuvõll sobib muuhulgas niidukitele ja mullafreesidele.