Kokkuvõte nädalavahetusest Soomes

Pühapäeval, 8. juunil, toimusid Soome meistrivõistlused motokrossis. Esindatud olid ka meie mehed – Harri Kullas ja Priit Rätsep.

Harri Kullas saavutas MX1 klassis absoluutse võidu, seda mitte ainult sõitudes vaid mees vormistas oma nimele ka mõlemad stardivõidud!
,,Väga tore krossipäev. Vihm tegi korraliku töö ja rada oli küll hommikul mudane, aga siiski mõnus. Sõitudes oli palju sooni ja päev oli puhas nauding! Kaks stardivõitu ja Honda koos WP amortidega töötas täiesti perfektselt ning saavutasin kaks selget võitu” võtab Harri meistrivõistlused oma sõnadega kokku.

Priit Rätsep näitas omas masinaklassis samuti väga ilusat sõitu. Tulemustega 1 ja 4 kindlustas kokkuvõttes Priit tugeva kolmanda koha ja mõlemad mehed said taaskord poodiumil särada! ,,Soomes oli huvitav kross. Ma polnud väga ammu sellise raja peal võistelnud, kus ma eelnevalt sõitnud pole. Kõik oli tip-top ja öösel maha sadanud vihm tegi raja väga mehiseks. Esimeses sõidus suutsin korralikult pingutada ja võtsin kindla võidu. Teiseks sõiduks oli rada juba korralikult kuivanud ja tänu sellele kõvasti ohtlikum. Võttis väga kaua aega, et rütm leida ja kui selle lõpuks kätte sain, siis neljandast kohast ettepoole enam sõita ei suutnud. Igal juhul ikkagi väga positiivne käik ja oli huvitav üle pika aja sellise soones raja peal sõita. Teeb rõõmu, et ma ikka veel saan suhteliselt hästi hakkama sellistes tingimustes. Ja nagu ikka – suured tänud kõigile, kes toetavad – Honda ja OneClick meestele, kes mulle hea mootorratta tagumiku alla on pannud.”

 Täname kogu tiimi poolt kõiki meie toetajaid ja sponsoreid!


Küll aga sellega veel rõõmusõnumid ei piirdu!
Sel nädalavahetusel, 15.-16. juunil, leiab Lätis, Kegumsis aset MXGP järjekordne etapp. Läti motokeskusele Zelta Zirgs on see juba kümnes kord võõrustada niivõrd mainekat maailmameistrivõistlust oma rajal.

Tugevat konkurentsi meestele on pakkumas meie oma Harri Kullas, nii et kõik toetajad ja fännid – olete väga oodatud, Eesti lipp käes, rajaäärde kaasa elama!

Kohtumiseni!
SUPER CUB C125
EELMINE
Lahtiolekuajad pühade ajal!
JÄRGMINE